Yerköy’de anılarınızı ölümsüzleştiriyoruz

1986 senesinde bu sektörde yol almaya başladık ve 1993 yılından beri Atik Fotoğraf adıyla  hizmet vermekteyiz. Atik Fotoğraf; profesyonel stüdyosu ve dijital baskı sistemleri ile sizlere hizmet vermektedir. Rahatlıkla ulaşabileceğiniz stüdyomuza siz değerli misafirlerimizi her zaman bekleriz.

Önce sizi dinliyor, sizin ihtiyacınız doğrultusunda, çözümü uygun maliyetle, çalışmamızı size sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, dış çekimlerimizde çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, en iyiyi, mutlu müşteriler yaratmak için , sizi kazanmak adına yapıyoruz. Biliyoruz ki başarı; yapılan iş sayısında değil, hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesiyle oluşur. Atik Fotoğraf Stüdyosu

Söz, nişan, düğün çekimlerini profesyonel stüdyoların yanısıra, farklı bakış açılarıyla dış mekan fotoğrafçılığı konseptinde de başarıyla uygulayarak, sizlere sahip olabileceğiniz en kıymetli anıları fotoğraf olarak sunuyor.

Yenidoğan bebeklerinizi unutmayarak, en özel hamilelik ve doğum fotoğraflarınızı çekiyor, birbirinden farklı ve yaratıcı albümlerle sizlerle paylaşıyor.

Biz sizinle tanıştığımız için , sizde bizimle çalıştığınız için mutlu olacağımızdan eminiz.