ATİK Fotoğraf

1986 senesinde bu sektörde yol almaya başladık ve 1993 yılından beri Atik Fotoğraf adıyla  hizmet vermekteyiz. Stüdyomuz, Haşim Kılıç Mh. Şehit Vedat Özayar Cd. Macit Apt. No: 42/A Yerköy/YOZGAT adresinde 150m2 yerinde 1993 yılından beri faaliyet göstermektedir. Atik Fotoğraf; profesyonel stüdyosu ve dijital baskı sistemleri ile sizlere hizmet vermektedir. Müşterilerimizin rahatlıkla ulaşabileceği bir adreste olan stüdyomuza siz değerli misafirlerimizi her zaman bekleriz.

 
Şuanda biz sizi; Araştırır, Tanır, İhtiyaçlarınızı anlar, Analiz ettiği verilere göre hareket eder. Başına geçtiği projeler için; Sıkı fikirler üretir, Senaryo yazar veya yazdırır, Slogan üretir, Slogana uygun konsept ve tema belirler, Cast seçimini yapar, Cast stylingi ve mekan tasarımını konsepte uydurur, Sanat yönetmenliğini bizzat yürütür, Sosyal medya planı çıkarır.

ATİK FOTOĞRAF İLE EMİN ELLERDESİNİZ

Alanında uzman kadromuz ile her türlü isteklerinizi profesyonel makinelerimizle gerçekleştirebiliyoruz. Birlikte çalışalım farkımızı hissedin...

Adobe Photoshop

Stüdyo Çekimleri

Dış Mekan Çekimleri

Albüm Tasarımı

 

1986 senesinde bu sektörde yol almaya başladık ve 1993 yılından beri Atik Fotoğraf adıyla  hizmet vermekteyiz.Atik Fotoğraf; profesyonel stüdyosu ve dijital baskı sistemleri ile sizlere hizmet vermektedir. Rahatlıkla ulaşabileceğiniz stüdyomuza siz değerli misafirlerimizi her zaman bekleriz.

Gelin&Damat Çalışmaları

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken

Manken